Brouzdat na erotických stránkach je normálny!

"Až dve tretiny všetkého prevádzky na internete predstavujú návštevy erotických stránok. Napriek tomu sa nikto verejne neprizná, že by pri počítači strávil dve tretiny času ich prezeraním, "tvrdí PhDr. Jiří Tyl.


Známy pražský psychológ

Vysokoškolský učiteľ a spoluzakladateľ projektu Škola deťom, zameraného na mimoriadne talentovanú mládež s vysokým IQ. Sám ide príkladom: "Keby som mal naozaj poctivo začať u histórie mnou navštívených internetových stránok, musel by som na seba - pokiaľ ide o erotiku - všeličo povedať ... Asi teda zostalo na psychológa, aby šiel ako prvý príkladom.

Ale na druhú stranu

Pozerať sa na nahú ženskú krásu je pre zdravého muža úplne normálne, "dodáva doktor Tyl, známy okrem iného aj ako nadšený tuzemský propagátor metódy kraniálne (lebečnej) elektrostimulácia ľudského mozgu, s ktorou oslavuje americkí psychológovia u svojej klientely už dlhší čas značné úspechy. "Táto metóda môže navyše priaznivo ovplyvňovať sexuálny život. Vyrovnaný a pokojný človek má nepochybne väčšiu chuť na sex, než človek stresovaný, "tvrdí psychológ. (Plus)

Brouzdat na erotických stránkach je normálny!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky