Colin Farrell končí s nezáväzným sexom

Írsky búrlivák Colin Farrell má neodolateľné čaro pre milióny žien po celom svete. Minimálne Londýnčanka a tie, ktoré sa pohybujú okolo svetových celebrít , majú veľkú šancu, že sa zahrejú v Colinovu posteli.


Herec chce však s nezáväzným sexom na jednu noc skončiť

Pretože sa na ňom cíti byť závislý. Ubrať plánuje tiež s divokými náustkom a obnažovaním svojho penisu v londýnskych baroch. "Som erotoman, " priznáva predstaviteľ hlavného hrdinu veľkofilmu Alexander, ktorý sa vo svojich dvadsiatich ôsmich dostal na vrchol nielen hereckých síl, ale na maxime je tiež jeho sexuálne libido. Náhodný sex na jednu noc sa stal jeho denným chlebíčkom, ale herec sám si povedal dosť, než bude neskoro.

"Nechcel by som prekročiť medzu

Za ktorú by som musel vyhľadať odbornú pomoc, "uviedol, ale priznal, že miluje všetky ženy sveta. " Keby som si chcel užiť nezáväzný sex, išiel by som na party v Hollywoode. Ale ja na takéto akcie nechodím moc často. Nevyhľadávam je často. Nechcem skončiť v niektorej z terapeutických skupín, prísť tam a povedať, som Colin Farrell a som závislý na sexe. Proste milujem sex bez zdravotných rizík. Bože, ja zbožňujem holky. Milujem všetky ženy, všetkých tvarov a veľkostí, "zachvel sa medzi novinármi.

Závislosť na sexe nie je jediným Colinovým problémom

Má fóbiu z lietania, cestovania lietadlom mu pripadá neprirodzené a preto sa mu vyhýba ako čert krížu. Keď však predsa len musí na palubu okrídleného kolosu, nadopujú sa liekmi. "Nemyslím, že mám problém. Lietanie je neprirodzená vec, preto je mi z neho zle a mám strach, " vysvetlil svoj postoj Colin Farrell. (Plus)

Colin Farrell končí s nezáväzným sexom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky