Firma ponúka záletníkom výhovorky

Chceli ste už niekedy zmiznúť s niekým na víkend a vyhnúť sa podozrenia zo záletov ? Nová francúzska firma ponúka potenciálnym záletníkom a záletnicím výhovorky, ktoré by im mali pomôcť predísť odhaleniu.


Bývalé súkromné ??očko

Regine Mourizardová sa teraz postavila na druhú stranu barikády. Už nešpehuje neverné manželov, ale pomáha im. Pred šiestimi mesiacmi si založila internetovú spoločnosť Ibila, ktorá záujemcom zorganizuje fiktívne víkendové semináre, bude volať "z práce " kvôli situáciám, ktoré "neodkladne vyžadujú vašu prítomnosť ", alebo pozývať na neexistujúce svadby, z ktorých potom dodá nafotené snímky. Všetko pre to, aby neverník nebol odhalený.

Mourizardová hovorí

Že jej služba má za účel ochranu rodiny a manželských párov tým, že zálety zostanú neodhalené.

"Ak je alibi dobre prepracované

A manželka či manžel nemajú podozrenie, niekedy to môže zachrániť manželstvo, "hovorí Regine. Jej agentúra funguje nasledovne: pomocou e-mailu či v telefónnom rozhovore klient či klientka požiada o výrobu alibi na určitý dátum a miesto. Mourizardová zohľadní klientovo zamestnanie , koníčky a ďalšie skutočnosti a alibi vyrobí. Pokiaľ ide napríklad o nejaký seminár, dokonca pridá aj drobné pozornosti, ktoré sa na seminároch dostávajú, treba perá, tašky, a podobne. Spolu so spolupracovníčkou, počítačovou expertkou, vyrobia účty z reštaurácií a hotelov a ďalšie dokumenty, ktoré alibi podporí.

Jednoduchá alibi sú k dostaniu napríklad už za 500 korún

Zložitejšie a náročnejšie alibi prídu na 4 000 korún a viac. Cez polovicu klientov tvoria muži vo veku od 25 do 60 rokov, z nich je väčšina štyridsiatnikov. Regina Mourizardová je rada, že zmenila povolanie: "Dvadsať rokov som mala za úlohu zabraňovať ľuďom robiť to, čo chceli. A potom som si povedala, čo keby som im nejakým bezpečným spôsobom naopak pomohla? "

Firma ponúka záletníkom výhovorky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky