Geri Halliwellová chystá sexuálnu príručku

Po niekoľkých životopisoch a mnohých knihách, ktoré približovali jej kariéru, sa rozhodla populárna britská speváčka Geri Halliwellová (30) "pritvrdiť". Chystá sa totiž vydať sexuálne príručku! A to hneď v niekoľkých pokračovaniach.


"Pôjde vlastne o takú sériu knižiek

V ktorých hodlám zhodnotiť svoje vlastné, trúfam sa domnievať, že nemalé, skúsenosti z partnerského a sexuálneho života. Možno moje postrehy v niečom pomôžu iným ľuďom, "priblížila obsah príručky bývalá členka dievčenskej skupiny Spice Girls.

V prvom diele sa Geri venuje partnerským vzťahom

"Láska a pochopenie je veľmi dôležitá súčasť každého vzťahu. Ľuďom by nemalo ísť len o sex. Je to však zapeklitá vec, ktorú by sme sa mohli pokúšať pochopiť do nekonečna. Preto nebudem v knižke nijako filozofovať, ale jednoducho fanúšikom otvorím svoje srdce a poviem im, ako som na tom s láskou ja, "myslí si Halliwellová, ktorej prvé autobiografickej knihy nazvanej If Only sa predalo bezmála pol milióna výtlačkov.

V druhom diele do toho ale speváčka

Ako sama hovorí, poriadne praští. "Nebudem si brať žiadne servítky. Čitatelia sa dozvedia, ako si najradšej užívam sexu a aké mám s čím skúsenosti. V spolupráci so sexuológmi sa pokúsim rozobrať aj konkrétne problémy as kamarátmi potom vyberieme tridsať zaručene najlepších sexuálnych polôh. To všetko potom okorením niekoľkými zaujímavými príbehy a poviedkami. Nebude to ale samozrejme žiadna pornografia, "dodáva Geri. (Plus)

Geri Halliwellová chystá sexuálnu príručku


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky