Iglesias pokoril Casanovu

Nič netrvá vo svete večne. Ani po dlhé stáročia neprekonaná povesť zvodcu všetkých zvodcov, už sa bezkonkurenčne tešil Giacomo Casanova. Pri najnovšom posudzovaní dobyvateľských kvalít siedmich najúspešnejších predstaviteľov mužského rodu.


V priebehu dejín ho totiž z prvej priečky vytlačil španielsky spevák Julio Iglesias a Robbie Williams ho dokonca odsunul až na tretie miesto.

Hoci už je mu šesťdesiatdva

Julio Iglesias, ktorému sa prezýva spievajúci afrodiziakum z Madridu, stále dokáže strčiť do vrecka aj podstatne mladší konkurentmi. O povesť nezničiteľného lámača ženských sŕdc sa stará priam ukážkovo a neúnavne. Treba tvrdením, že jeho južanskému šarmu a zamatovému hlasu, ktorým interpretuje najmä milostné piesne podľahlo na päť tisícoviek zástupkýň nežnejšieho pohlavia. Ostatne, mal v tomto smere dobrého učiteľa. Jeho nedávno zosnulý otec sa dámskych pôvabov takisto nijako neodříkal a tiež syn úspešne kráča v dedových aj jeho šľapajach.

Striebrom sa môže pýšiť bývalý spevák britskej skupiny Take That Robbie Williams (31)

Hoci sa umenie zvádzať venuje len pomerne krátku dobu, odborníci nepochybujú o tom, že sa bude naďalej zdokonaľovať a možno si siahne aj na vavrínový veniec pre absolútneho víťaza. Jeho neustále pátranie po ideálnej žene, s ktorou by mohol stráviť zvyšok života, mu totiž privádza do náručia jednu partnerku za druhou. Vyčítať sa mu vraj dá jedine to, že miesto na kvalitu hľadí na množstvo.

Až tretia Giacomo Casanova (1725-1798)

Ktorého meno je synonymom pre najjemnejšie finesy dobyvatelského remeslá a ktorý sa vo svojich pamätiach nezištne podelil o svoje poznatky a skúsenosti so súčasníkmi aj budúcimi generáciami, bohužiaľ vyvoláva medzi bádateľmi značné pochybnosti o tom, čo je skutočne pravda a čo samotná výmysel. Do istej miery ho to diskvalifikuje a zrejme aj prispelo k jeho prepadu v umiestnení.

Zemiakovú medailu si odniesol americký herec Warren Beatty (68)

Ktorý bol až do sobáša s Annette Beningovou v roku 1992 pokladaný za najžiadanejšieho hollywoodskeho ženského hrdinu. Medzi jeho priateľkami nechýbali napríklad Diane Keatonová, Joan Collinsová či Madonna. Aj keď vraj našiel zaľúbenie v image vzorného a verného manžela, tu a tam sa predsa neudrží av nevesto vzbudzuje oprávnené podozrenie.

O tri posledné miesta sa podelili viacmenej historické osobnosti

Ako piaty skončil Pablo Picasso (1881-1973), ktorý si vydobyl neslávne povesť ničiteľa žien. Od svojich múz totiž vyžadoval, aby sa mu bezpodmienečne podrobili a vôbec nebral ohľady na to, že tým trpí. Za ním nasleduje ruský mužík a Divotvorný mystik Grigorij Jefimovič Rasputin (1864-1916), ktorý pre cársky dvor organizoval bezuzdné orgie a zháňal prostitútov oboch pohlaví. Siedme a posledné bodované miesto potom patrí anglickému kráľovi Henrichovi VIII. (1491-1547), ktorý sa preslávil sobáše so šiestimi ženami, z ktorých dvom, keď ho omrzeli, nechal zraziť hlavu as ďalšími dvoma sa rozviedol, jedna mu zomrela a šiesta panovníka prežila. (Plus)

Iglesias pokoril Casanovu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky