Kirsten Dunst si dopriala sex v skúšobnej kabínke

Pred niekoľkými dňami šokoval zákazníkmi presláveného londýnskeho butiku jeden z najsledovanejších britských párov, herečka Kirsten Dunst a jej partner Jake Gyllenhaal. skrytú pod slnečnými okuliarmi.


A klobúky navštívili módny obchod v Kensingtone

Kde sa pri nakupovaní z ničoho nič stratili do kabíny, aby si tu v súkromí vyskúšali vybranej odevy. Vzápätí návštevníkov módneho obchodu prekvapilo hlasné stonanie, ktoré sa ozývalo z kabínky. "Tí dvaja si naozaj hrajú do noty a musia sa navzájom úžasne vzrušovať. Neurčité mumlanie a stonanie sa pomaly zvrhlo v kakofonii, ktorú vydávajú ľudia len pri milovaní. Sú do seba tak strašne zamilovaní, že ani nemohli počkať, až sa vráti späť do hotela, a jednoducho si dopriali sex v skúšobnej kabínke.

Každý v obchode sa nad tými zvukmi pousmial

Vyšli z kabínky rozježené a vyjavení, ale očividne šťastní. Bolo jasné, čo robili, "povedala britskému denníku Daily Star ohromená svedkyňa sexuálneho vyvádzanie hviezdy snímke Úsmev Mony Lisy. Kirsten a Jake sa svojou vášňou pre sex netají, s novinármi sa o nej ale odmietajú baviť s tým, že ide o ich súkromnú vec . Od priateľov hviezdneho páru sa ale do médií dostali informácie o tom, že ich vyvádzanie v kabínke nebolo rozhodne prvé, ktoré si na verejnosti dopriali. Sex si užívali aj na verejnej pláži alebo na toaletách v hoteli. (Plus)

Kirsten Dunst si dopriala sex v skúšobnej kabínke


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky