Kolektívne masturbáciou pomôžu charite

V San Franciscu sa bude 2. mája konať už 2. ročník maratónu "umelecké masturbácie". Akcia, ktorá bude prenášaná cez "platený" internet, sa propaguje ako "veselý večierok, na ktorom sa všetci hostia môžu naozaj uvoľniť a dobre str


Cieľom maratónu je sexuálna osveta a získanie peňazí na charitatívne účely

Populárny americký sexuológ Carol Queen, ktorý patrí k organizátorom tejto akcie, tvrdia, že onanie nielenže je prijateľná a užitočná, ale pomáha aj "psychickému oslobodenie osobnosti ". Maratónu v onanovanie sa môžu zúčastniť muži a ženy staršie ako 18 rokov, ktorí budú rozdelení do troch miestností. V jednej budú iba muži, v druhej iba ženy, tretí bude spoločná pre obe pohlavia. Sponzori podniku dajú účastníkom maratónu k dispozícii najrôznejšie sexuálne pomôcky: vibrátory, umelé vagíny i pornografickú literatúru. Víťaza masturbačního maratónu určia diváci. Vyhrajú tí, ktorí získajú najväčší sympatie divákov, a tým aj najviac peňazí na charitu.

A mimochodom

Účastníci maratónu, ktorí sa nebudú chcieť dať pri svojej "osvetovej a charitatívnej " činnosti zaberať kamerou, budú oddelení závesom. Je to trochu pofidérní opatrenia, ak si uvedomíme, že okrem potešenie spôsobovaného si vlastnou rukou nič iného predviesť nemôžu. (Korzo)

Kolektívne masturbáciou pomôžu charite


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky