Mick Jagger: Žihadlo predčí viagru!

Trikov, ako ohromovať ženy mužnosťou a imponovať sexuálnou výkonnosťou, poznajú príslušníci silnejšieho pohlavia bezpočet. Pomerne kuriózne a zrejme tiež značne bolestivý používal v 80. rokoch minulého storočia líder skupiny Rolling Stones.


A neúnavný lovec ženských "skalpov " Mick Jagger

Ako na neho prezradil reportérom denníka Sun režisér Julian Temple, ktorý s ním svojho času spolupracoval na videozáznamu Undercover Of The Night, Mick na zvýšenie svojej sexuálnej príťažlivosti využíval včiel. Pred aktom si tajne jednu alebo viac posadil na penis, aby svojimi žihadlo prepožičali jeho pohlavnému orgánu fascinujúce rozmery. Prvýkrát vraj Jagger metódu vyskúšal, keď v roku 1981 nakrúcal niekoľko scén pre film Wernera Herzoga Fitzcarraldo o čudácky dobrodruhovi, ktorý sa rozhodol dopraviť do peruánskych pralesov zázrak európskej kultúry - operu. "Mick vtedy strávil niekoľko mesiacov uprostred džungle, " hovorí Julian Temple, "a mám pocit, že sa z toho dočasne pomiatol. "

Pripomína, že procedúra, kedy sa niekoľko rozdivočelých včiel zajatých v dutej bambusovej prútiku umiestni na mužský penis, je súčasťou svadobných obradov u niektorých indiánskych kmeňov v zapadnutých končinách Amazónie.

Mick Jagger: Žihadlo predčí viagru!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky