Muži snívajú o sexe v troch

Značnú pozornosť venujú vedci príčinám partnerských rozchodov. Vďaka ich úsiliu sa zrodili obsiahle štúdie, ktoré vinu pripisujú napríklad sporom o diaľkový ovládač k televízoru, teplotu v obytných miestnostiach či nesúladu v sexuálnej oblasti.


Práve na posledný menovaný výskum v podstate nadväzuje aj aktuálny anketa

Ktorá sa zaoberá sexuálnymi fantáziami príslušníkov ľudského rodu a predovšetkým rozdiely medzi predstavami zástupcov jednotlivých pohlaví. Z prieskumu, ktorý urobil hamburský Inštitút pre výskum verejnej mienky Gewis, vyplýva, že sa príliš veľkej obľube neteší treba sadomasochistické hry či iné praktiky založené na pokorovaniu alebo bolesti.

Napriek tomu hlavné túžby respondentov smerujú

K ozvláštnenie sexuálneho života, vymanenie sa zo stereotypu a nudy. K priania dopriať si sex v trojici sa priznalo iba sedem percent žien, zatiaľ čo o ňom sníva 59 percent mužov. Iba piatimi percentami sa od seba líšia obe pohlavia vo vzťahu k sexu sa úplne neznámou osobou. Tentoraz ženy s 15 percentami prevyšujú nad svojimi náprotivkami.

Rovnaký rozdiel zaznamenali

Výskumníci v súvislosti s milovaním s partnerom rovnakého pohlavia. Rado by si ich doprialo 17 percent opýtaných zástupcov mužského rodu a 12 percent ich slabších polovičiek. Tie (64 percent) však zo všetkého najviac chýba skutočná romantiku, ktorá predchádza intímnemu zblíženiu. K podobnej slabosti sa priznáva 38 percent mužov, čo je až prekvapivo vysoký počet. (Plus)

Muži snívajú o sexe v troch


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky