Nahí sluhovia idú v Británii na dračku

Dosť bolo služobníctva v uniformách a pomocníkov zahalených od krku po päty v montérkach. Vo Veľkej Británii frčia nahí sluhovia, ktoré dodáva jedna z miestnych firiem na objednávku ako čašníkov na večierky alebo ako pomocníkov do rôznych firiem.


Majitelia spoločnosti Butlers in the Buff si nad svojím biznisom len mnou ruky

"Naše služby sú stále obľúbenejšie. Nahí sluhovia idú na dračku, " tvrdí jeden z nich. Pete Trainor a Jason Didcott začali v ostrovnom kráľovstve s týmto podnikaním po tom, čo podobné služby okukali na Floride. "Začínali sme na vlastnú päsť len v dvoch a teraz máme v našej základnej ponuke na dvadsať mužov, " uviedol Pete Trainor a dodal, že jeho sluhovia nie sú v žiadnom prípade stripter a náplňou ich práce nie sú žiadne sexuálne služby.

Butlers in the Buff prenajíma svoje urastené muža na dámske jazdy

Firemné akcie, rovnako tak ale napríklad slobodným dámam, ktoré len chcú od pohľadného naháča napríklad upratať byt, umyť okná, vyprať bielizeň alebo pomôcť s remeselnými prácami. "Je to čisto profesionálna zábava, žiadne sexuálne hrátky, " tvrdí Trainor. Nahí sluhovia sú rezervované až do konca septembra. A ak by ste si chceli služby pohľadných služobníkov dopriať, musíte si pripraviť v prepočte minimálne dvetisíc korún za hodinu počas prvých dvoch hodín, za každú ďalšiu potom o dvesto korún menej. (Plus)

Nahí sluhovia idú v Británii na dračku


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky