Prečo si muži berú potvory a hodné holky ostanú na ocot

Určite poznáte nejakého skvelého slobodného muža, ktorý sa oženil s úplne obyčajnou dievčinou. Jeho priatelia a rodina sú úplne zdrvení a čudujú sa : prečo si vybral práve túto? Ako to preboha dokázala???


Pokračovanie bestselleru Prečo muži milujú potvory a hodným dievčatám zostanú oči pre plač.

Ukážka z knihy:

Zákon vzťahu č 1

Muža zo všetkého najviac priťahuje hrdá žena, ktorá si váži a cení seba samej. Navyše je potrebné poznať seba a rešpektovať sa. Čím viac budete pracovať na sebe, tým viac sa muž bude musieť snažiť, aby sa prepracoval na najvyšší bod vášho zoznamu priorít. Zrazu ani nebude vedieť ako, a stanete sa jeho dlhodobou záležitosťou číslo jedna, do ktorej bude investovať všetko. A kľúčové slovo? Respekt. Rešpekt je ako lepidlo, ktoré drží všetko pohromade.

Vynikajúcim príkladom úspechu chytré

A sebavedomé ženy vo vzťahu je Kara. Jej snúbenec jej kedysi hovoril do všetkého, vrátane štýlu obliekania. Napríklad sa chystala na pracovnú schôdzku a on jej povedal, aby si nebrala nohavicový kostým, ktorý práve mala na sebe, ale aby ho radšej vymenila za sukňu a blúzku. Potom zase mal námietky k líčenie, vraj je nalíčená ž príliš. Každá dobré dievča by okamžite vyrazila do obchodu a kúpila si presne také oblečenie, aké by sa partnerovi páčilo. A vzápätí by vletela do kúpeľne a umyla by si tvár. Kara si s ním však v ničom nezadala a úplne kľudným hlasom mu oznámila: "Tak hele, Versace, tento kostým nikdy nikomu nevadil. Ani s líčením som nikdy as nikým nemala problémy, ale keď budeš chcieť, nabudúce ti dám vopred vedieť, až si ho budem brať. Keď ma v ňom nebudeš chcieť vidieť, nemusíš chodiť, jasné? "

Ak chcete, aby na vás druhí vnímali inak

Musíte predovšetkým uvažovať inak. Muž musí pochopiť, že sú veci, o ktorých si budete rozhodovať sám, a to bez výnimky. Nikto vám nebude hovoriť, ako si máte obliekať ponožky, nieto ktoré. Svojim správaním musíte aj bez slov hovoriť: "Som si sebou istá." Ak chcete skôr udusiť príťažlivosť, potom hurá na volanie o pomoc a na neistotu. Potvora nepotrebuje obrovské obecenstvo, nepotrebuje byť najlepší ani nemá potrebu zviditeľňovať sa. Nekričí "Prečo si mi ešte nedal snubný prstienok?" Ani "Prečo si ma nechceš vziať?". Namiesto toho si myslí:

  • "Čo mám zo vzťahu s týmto mužom?"
  • "Ako mi je, keď nás spoločný čas skončí a každý ideme napríklad do práce?"
  • "Načo mi je toto dobré?"

... A potom sa stane zaujímavá vec.

Muž by sa div neroztrhli, len aby mohol byť s ňou. Kim Basingerovou kedysi prehlásila: "Nemám čas na to, aby som počúvala, ako je to so mnou ťažké, nemám čas ani na to, aby mi také výroky robili starosti." Muži sú podstatne radšej so ženou, ktorá sa príliš nestará o to, čo o nej kto hovorí, pretože potom nemusí mať pocit, že je zodpovedný za jej šťastie. Akonáhle muž spozná, že žena je s ním šťastná, ale dokáže byť tak šťastná aj bez neho, potom nemá dôvod utekať. Ak ste šťastná, zároveň ste sexi.

Potvory si aj užívajú viac zábava

Kamarátka Angela si na jeden piatkový večer dohovorila schôdzku. Vydali sa do čínskej reštaurácie. Skúsili hneď niekoľko jedál, teda im aj veľa jedla zostalo. Angela si nechala zostávajúce jedlo zabaliť a odnášala si ich domov v papierových taškách. V sobotu mala schôdzku zase s iným mužom. Rozhodla sa, že si zahrá na dokonalú gazdinku. Vybalila zvyšky z reštaurácie a ohriala je. Jedlo podávala so všetkou obradnosťou. Muž mal pocit, že celý týždeň varila len pre neho. Netreba dodávať, že večera slávila nebývalý úspech. Osobne by som vám samozrejme nikdy neradila, aby ste volila takúto rýchlovku namiesto troch hodín potenie a vyváranie pri sporáku. Napriek tomu by ma mrzelo, keby som opomenula dôležitý tip: neupravujte tak petržlen (v mikrovlnke sa roztečie a vyzerá potom ako blatistá brečka). Aspoň tú radšej čerstvú.

Napadá vás, čo Kara a Angela mali spoločné?

Ani jedna nemala potrebu preháňať ústretovosť voči partnerovi. Práve tak si získali jeho úctu. Prečo? Všetci by od nich očakávali, že sa pretrhnú, aby muži vyšli v ústrety a prispôsobili sa mu, to isté by im napovedali aj najrôznejšie príručky, ale ony to neurobili. Práve preto sa mužom rozsvietilo svetielko a upozornilo ich na to, že sa deje niečo nebývalého. Jej správanie s nápisom "Mám svoju hodnotu" mu mnohé napovedalo. Práve tak sa muži menia z přelétavce v vreckárov. V jednom dokumentárnom filme na hudobnom kanáli kedysi povedal spevák Tim McGraw zaujímavú vec o svojej manželke, herečke Faith Hillovej: "Ide na isto, o tom niet pochýb. Na nikoho nečaká, ide si za svojím po svojich. "Nevyjadril sa k jej nadanie, vzhľadu, úspechu, ani ku sláve. Presne to by od neho ostatní očakávali, ale pre neho mala najväčší význam jej nesklonné chrbticu. Nemienila sa pred nikým a ničím skláňať, to mu imponovalo najviac. Bol na ňu náležite hrdý.


  • Ukážka z knihy: Sherry Argovová: PREČO SI MUŽI MAJÚ potvora
  • a hodné holky ostanú na ocot

Ako sa správať

Aby muži vášho srdca začalo vŕtať hlavou, prečo neprahne po manželstve ako každá iná žena? Kniha je určená nielen tým, ktoré sa vydať chcú, ale aj ženám, ktoré by rady zapálili nové plamienky vo vzťahu a manželstve oživili. Naučíte sa, ako zariadiť, aby muž pochopil, že vy pre neho ste tá najlepšia žena na svete, bez ktorej nemôže žiť ďalej.

Prečo si muži berú potvory a hodné holky ostanú na ocot


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky