Sex na zadnom sedadle vyvrcholil pádom z útesu

Párok milencov, ktorí miesto na ručnú brzdu mysleli na niečo iné, skončil v nemocnici, keď ich auto spadlo z padesátimetrového útesu. Vyhliadli si síce na svoje dostaveníčko opustené miesto, ale anonymitu sa im zachovať nepodarilo.


Lin Guová (25)

A jej milenec Lee Shin (29) skončili pochrámanej as polámanými kosťami, keď sa zrútili do priepasti blízkosti mesta Xin Dian. "Zaparkovali blízko okraja zrázu a nezabezpečili vozidlo ručnou brzdou. Keď sa potom pustili do milovania, hojdavý pohyb spôsobil, že sa auto rozbehlo a zrútilo. Mali ohromné ??šťastie, že vyviazli bez vážneho zranenia, " povedal reportérom Today News policajný hovorca.

Milenci naozaj mali šťastie:

Hoci boli zranenia - a celí od bahna - podarilo sa im dostať sa z priepasti späť na ceste. Tam Lin poprosila Leeho, aby šiel ďalej hľadať pomoc a sama zašla do domu, ktorý bol vidieť v blízkosti. Majiteľ tohto domu, Chen Chenggang, povedal, že ho žena prosila, aby nikomu nehovoril, ako k nehode došlo, "pretože, keby sa o tom dozvedel jej manžel, určite by požiadal o rozvod. "

Sex na zadnom sedadle vyvrcholil pádom z útesu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky