Slobodní si potrpia na známosti na jednu noc

Náhodné zoznámenie sa ústretovú ženou, ktorá sa nijako už pri prvom stretnutí nebráni intímnemu zblíženiu, považuje väčšina slobodných nemeckých mužov za úplne normálne. Vyplýva to aspoň z prieskumu .


Ktorý usporiadal medzi tisíckou opýtaných príslušníkov oboch pohlaví vo veku medzi dvadsiatimi až šesťdesiatimi rokmi hamburský Gewis-Institut na objednávku časopisu Freundin.

Plných 63 percent mužských respondentov pokladá krátka milostné dobrodružstvá

Za vynikajúci prostriedok, ako si posilniť sebavedomie v prípade, že sú takpovediac plonk. Nad tým, či sa z náhodnej avantúry vykľuje niečo vážnejšieho, sa zamýšľa 47 percent jedincov silnejšieho pohlavia. Za rozhodujúce kritérium považujú kvalitu sexu. Iba 22 percent sa domnieva, že ich spoločníčky, ktoré sa im bez zábran oddajú, sú vlastne ľahké tovaru.

Samy ženy

Na posteľové hrátky realizovanú v tak rýchlom tempe pozerajú ďaleko prísnejšiemu očami. Sedmapadesát percent sa domnieva, že ich družky, ktoré prudko odkladajú stud, si tak marí šancu na pravý a trvalejší vzťah. Zhruba polovica neverí, že milenec po prežitej vášnivej noci skutočne dodrží sľub, že zavolá alebo sa ohlási iným způsobem.Obě pohlavia však zhodne pokladajú spontánny náhodné milovanie za zlý štart pre partnerstvo. (Plus)

Slobodní si potrpia na známosti na jednu noc


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Slobodní si potrpia na známosti na jednu noc

Kroměříž 1 Holešov Bystřice pod Hostýnem 1 Hulín Chropyně Morkovice-Slížany Koryčany Zdounky Míškovice u Holešova Kvasice Chvalčov Litenčice Prusinovice Zborovice Roštín Pačlavice Loukov u Kroměříže Zlobice Kostelec u Holešova Břest