Štát New Jersey chce zakázať depilácii okolo genitálií

Štát New Jersey chce stanoviť jasné pravidlá pre depiláciu genitálií voskom. Dôvodom je, že Štátny úrad pre kozmetológiu a úpravu vlasov sa snažia depiláciu genitálií voskom úplne zakázať. Dve Američanky si totiž sťažovali, že pri tejto procedúre boli zr


Ženy skončili v nemocnici kvôli infekciám v dôsledku takzvanej "brazílskej " depilácia

Genitálny depilácia voskom pritom nikdy povolená nebola. Povoľuje sa len na tvári, krku, bruchu, nohách a pažiach. Pretože kompletnú "brazílskej " depilácia ale neboli vyslovene zakázané, štátne úrady ich tolerovali. Jeff Lamm, hovorca miestneho úradu pre ochranu zákazníkov, hovorí: "Genitálne oblasť nie je súčasťou brucha ani nohou, ako sa niektorí mylne domnievajú. " Miestne dámy určite poteší, že depilácia hornej časti nôh, teda "bikini line ", bude povolená aj naďalej.

Miestni majitelia kozmetických salónov sa ale bojí

Že prídu o veľkú časť ziskov. Majiteľka podniku West Salon and Spa Linda Orsutová odhaduje, že väčšina z 1800 depiláciou voskom v tejto oblasti, ktoré vlani vykonala, bola vlastne depiláciou dohola. Myslia si, že veľká časť jej zákazníčok bude pokojne cestovať cez hranice štátu, aby sa mohli dať depilovať podľa vlastných predstáv.

Štát New Jersey chce zakázať depilácii okolo genitálií


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky