Veronika Vařeková imponuje mužom aj rozumom

Srdce tisícov mužov po celom svete nezískava dvadsaťšesťročná česká modelka Veronika Vařeková len promenádami po módnych mólach a predvádzaním svojho dokonalého tela, ale aj intelektom.


Podľa nedávnej internetovej ankety pôsobia na mužov aj jej vzdelanie a predovšetkým znalosť troch jazykov

"Veronika vás pošle pri dolézání do hája hneď tromi jazykmi, ani nemrkne. Naviac má vzdelanie v odbore psychológie a pedagogiky. Je to jednoducho múdra baba, " píše sa na internetových stránkach magazínu servera Ask Men. Veronika si popularitu vydobyla hlavne trojnásobným fotením pre magazín Sports Illustrated a spoluprácou s kozmetickou značkou Nivea.
"Stretnutie s Veronikou je ako stretnúť anjela. Taká krásna holka sa nerodí každý deň. Nie nadarmo sa hovorí, že z českých vôd nezastavujú do svetového modelingového biznisu len a len krásna a neprekonateľná dievčatá, " povedal o modelke, ktorá zdobila obálky magazínov Marie Claire, Harpers & Queen či Cosmopolitan, ďalší z účastníkov internetovej ankety.

Veronika Vařeková mužom podľa všetkého imponuje aj zmyslom pre eleganciu

"Jej štýl je oslňujúci. Veronika má skutočne veľký cit pre módu. Aj keď vlastne k dokonalosti šaty ani nepotrebuje, mohla by chodiť pokojne nahá. Dokáže urobiť z obyčajného kostýmu alebo návrhu znamenitý kus. Asi taký, ako je ona sama, " napísal na internetových stránkach magazínu Ask Men Veronicin fanúšik Timothy Jones. (Korzo)

Veronika Vařeková imponuje mužom aj rozumom


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky