Žene sa musí pochlebovat nielen na Valentína

Učebnica pre mužov na úspešné zoznamovanie zrejme nikdy existovať nebude. Na každú ženu totiž zaberá iná metóda a jednotné meradlo zatiaľ nikto nenašiel. Populárne sexuológ MUDr. Radim Uzel mužom odporúča ženy chváliť.


"Žena vždy zaberie, keď jej muž pochlebuješ

Nejaké intelektuálne reči pri zoznamovaní nemajú šancu na úspech. Zato počuje Ak žena vetu: Ty sa mi dnes páčiš, alebo tebe to dnes pristane, tak je hneď prístupnejšie. Na druhej strane ženu spoľahlivo odpudzuje muž alkoholik alebo násilník, "povedal Radim Uzel. Lekár tvrdí, že veľkú úlohu hrajú pri zoznamovaní ľudskej vône. Pachy sú vlastne prírodným signalizačným zariadením.

"Úloha ľudských pachov je veľmi zaujímavá a súvisí s tým

Čo máme uložené v génoch. Tie priamo nabádajú na miešanie rôznych rás. Preto biele ženy toľko obdivujú čierne muža a naopak. Bohužiaľ, dnes prirodzené pachy prekrývajú umelé vône a ich úlohu to trochu blokuje, "upozornil sexuológ. Sviatok zamilovaných Radim Uzel zo zásady neoslavuje. Tvrdí, že ide o výmysel výrobcov čokolád a kvetinárov.

"Valetýn nemá s láskou absolútne nič spoločné

Je to len reklamné akcie výrobcov čokolád a pestovateľov kvetín, ktorí majú záujem predať čo najviac svojho tovaru. S láskou to jednoducho nemá čo robiť. Niečo iné je ale dávať svojej partnerke darčeky a pozornosti. Muž tak dáva najavo, že je ekonomicky zdatný, a ženu tým uistí, že sa v budúcnosti vie postarať o deti a rodinu. K tomu však nie je potrebný svätý Valentín. Pozornosti si zamilovaní môžu dávať po celý rok, "podotkol Radim Uzel, ktorý sa priznal, že sám v mladosti u žien veľké úspechy nemal. " Stretnúť sa s peknou dievčinou bol pre mňa veľký problém a nedarilo sa mi to. Avšak vo zrelšom veku som už nemal potrebný niečo neustále vymýšľať. Emancipácia totiž pokročila natoľko, že dnes ženy lovia samy. Pre mužov je to vlastne veľmi pohodlné, "usmial sa sexuológ. (Plus)

Žene sa musí pochlebovat nielen na Valentína


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky