Zmenu pohlavia financoval prostitúciou

Za svoje prekliatie považuje dvadsaťosemročný Manfred z Berlína, že prišiel na svet ako jedno z dvojčiat, pričom jeho súrodencom bola dievča. V puberte zistil , že aj v jeho organizme zrejme prevažujú ženské hormóny nad mužskými.


Neskoršie zmenu pohlavia si financoval prostitúciou

"Puberta pre mňa bola nesmierne ťažkým obdobím, nevedel som, kým vlastne som, " zveril sa Manfred. Na prahu dospelosti sa domnieval, že trpí homosexuálnymi sklonmi. Vyštudoval balet, pôsobil ako tanečník v berlínskej Štátnej opere, neskôr pracoval ako vizážista v milánskej televízii. V tej dobe analýzy krvi a genetické testy definitívne potvrdili, že v na prvý pohľad dokonalom mužskom tele sa skrýva žena. Ako dvadsaťštyriročný sa Manfred rozhodol pre zmenu pohlavia a podstúpil príslušnú liečbu.

"Tá však vyžadovala veľa peňazí, " uviedol.

Len vypaľovanie korienkov fúzov na tvári laserom stojí päťdesiat euro na hodinu a procedúru treba denne podstupovať osemnásť mesiacov. Taktiež práca plastických chirurgov, ktorí mu modelovali poprsie, nebola zadarmo. "A to nepočítam čiastky, ktoré som platil za estrogénovej kúry a ďalšie nevyhnutné procedúry potrebné na to, aby som sa z Manfreda stal Máriou, " spresnil bývalý baleťák a priznal, že potrebné prostriedky si zaobstarával prostitúciou, najprv v Miláne, potom v Barcelone a Valencii, a nakoniec na smutne preslávené Kurfürstenstraße v rodnom Berlíne.

"Všade som mal ľahší pozícii než bežné šlapky

Ako bývalý muž dokážem lepšie nadviazať kontakt so zákazníkmi, vycítiť, čo presne chcú, čo je najlepšie uspokojí, "pochválil sa a dodal, že najstaršiemu remeslu na svete sa chce venovať aj naďalej. " Je príjemné zarábať peniaze len tým, že iným poskytnem chvíľku rozkoše, "tvrdí. Nad otázkou reportérov, či sa teraz cíti šťastný, Manfred-Maria dlho uvažoval a potom pripustil, že nie, pretože zmena pohlavia mu neumožňuje naplnenie jeho životného sna, byť úplne normálne ženou schopnú priviesť na svet vlastné deti . (Plus)

Zmenu pohlavia financoval prostitúciou


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky